Переходимо на зимовий час: коли перевести стрілки годинника і як підготуватися

Найближчої неділі, 30 жовтня, мешканці Дніпра знову перейдуть на зимовий час. Це робиться для економії енергії, адже взимку сутінки настають раніше. Про це повідомляє «Дніпро оперативний».

У Дніпрі, как і по всій Україні, двічі на рік переводять стрілки годинника: навесні та восени. Традиційно це відбувається в останню неділю березня та в останню неділю жовтня.

Коли перевести годинник

Цієї осені мешканці Дніпра переведуть стрілки своїх годинників на одну годину назад в ніч проти 30 жовтня, о 04:00 ранку. 

Перехід на зимовий час в Україні декілька разів хотіли відмінити. Верховна Рада навіть на голосування виносила цей проєкт, однак провалила його. Тож, поки що, для України в цьому плані нічого не змінюється.

Як підготуватися

  1. Усі ваші гаджети вже мають автоматичне переведення часу, тож тут нічого робити не треба. А ось на механічних годинниках – треба це зробити вручну. 
  2. За тиждень до зміни часу – посуньте свій графік сну на 20-30 хвилин пізніше. Це допоможе підготуватися до різкої зміни і ваш «біологічний» годинник швидше стабілізується (у цей час поширені випадки інфаркту та серцево-судинних захворювань). 
  3. Більше провітрюйте приміщення, в якому живете та працюєте.
  4. Робіть зранку зарядку.
  5. Харчуйтеся збалансовано.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що дніпровські медики нагадали про обов’язкове щеплення від небезпечної хвороби. Джерело

Новини за темою

Вакансія

spot_img

Останні новини