Переселенець із Краматорська у Дніпрі встановив водомати: історія успішного бізнесу

Після початку повномасштабної війни бізнесмен Сергій Масалітін із Краматорська перевіз до Дніпра свою родину, співробітників та підприємство, яке розвиває мережу автоматів із продажу води. Як вдалося перевезти бізнес до Дніпра, Сергій розповів журналісту ІА “Дніпро Оперативний”.

У нашому місті підприємець знайшов новий будинок та нові можливості для розвитку, про що розповів в інтерв’ю кореспондентові під час Фестивалю релокованих бізнесів.

У Краматорську до початку війни Сергій зі своїми партнерами встиг созати мережу з понад  80 водоматів біля житлових будинків із доочищеною та мінералізованою водою. Бізнес вони зводили з 2016 року. Війна принесли людям та бізнесу найскладніші виклики.

“Щоранку ми прокидалися від обстрілів”, – згадує Сергій.

Він вирішив перевезти сім’ю, співробітників та обладнання у безпечніший регіон. У Дніпрі Сергію, його близьким та колегам вдалося знайти житло, облаштуватись на новому місці, а незабаром повернутися до роботи.

Навесні 2022 р. підприємець зміг перевезти водомати та інше обладнання до Дніпра, а вже влітку “Водомат” почав потроху працювати у нашому місті. Наразі яскраві та зручні автомати з продажу води діють на масивах Перемога, Тополя, Придніпровськ, Покровський та Ломівський, Лівобережний-3 та у низці інших локацій.

водомат

У Дніпрі команда “Водомата” створила цех доочищеної води – інвестували близько 200 тис. грн. У планах відновити виробництво автоматів з продажу води, у тому числі антивандальних.

Наразі фірма дає роботу та платить зарплату 12 співробітникам. Хоча у складні моменти директор сам сідав за кермо “Газелі” та розвозив воду

У найскладнішій ситуації треба знаходити позитив, упевнений Сергій. Незважаючи на гіркоту розставання з рідною Краматорською, він оцінив перспективи, які відкриває наше місто:

“Дніпро – місто велике, тут багато можливостей”, – говорить Сергій Масалітін.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Чечелівському районі Дніпра комунальники усувають аварію на магістральному водоводі.Джерело

Новини за темою

Вакансія

spot_img

Останні новини