Парк «Зелений Гай» готує для дніпрян приємні сюрпризи

Опубликовано в 

Парк «Зелений Гай» готує для дніпрян приємні сюрпризи

Парк "Зелений Гай" готує для дніпрян приємні сюрпризи. Новости ДнепраУ парку Зелений Гай у Дніпрі відкрили сезон відпочинку. Цього літа на відвідувачів чекає багато нового. Так, до Дня молоді тут завершать монтаж майданчика для пікніків з альтанками, мангалами та дитячою ігровою зоною.

Парк "Зелений Гай" готує для дніпрян приємні сюрпризи. Новости Днепра

«Гості парку зможуть орендувати альтанку на цілий день або півдня і в будні, й у вихідні. Навіть інвентар для відпочинку можна буде отримати на місці, а не везти із собою. Крім цього, встановлюємо мангали, якими відвідувачі парку зможуть користуватися безкоштовно, відпочиваючи поблизу», – зазначила директор КП «Міська інфраструктура» Наталія Басова.

Парк "Зелений Гай" готує для дніпрян приємні сюрпризи. Новости Днепра

Також у парку Зелений Гай увесь літній сезон працюватиме так званий клуб вихідного дня. Щосуботи та щонеділі тут буде розважальна програма: фестивалі, ярмарки, заходи до міських і державних свят. Із розкладом можна ознайомитися на офіційній сторінці у Facebook або на сайті:  http://infra.dp.ua/?fbclid=IwAR3Ss5g1MEx7w_FfVsVhBFyXki4Q5yq9l4DgeDhX3xPVNcSUOc0AaXbmwms.

Наразі у парку роблять пандус біля центральної алеї з боку просп. Поля.

Парк "Зелений Гай" готує для дніпрян приємні сюрпризи. Новости Днепра

«Що стосується інших парків, які перебувають у нас на балансі, то у парку ім. Писаржевського протягом літа буде закінчений проект з капітального ремонту. Насамперед зробимо безпечний перехід між проспектами Поля та Богдана Хмельницького – центральну алею парку. В Амурському парку провели підготовку до літа: виконали роботи з благоустрою зеленої зони, зробили тротуарне мощення, поставили нові лавки та урни. Також тривають будівельні роботи з реконструкції парку ім. Дубініна», – додала Наталія Басова.

Источник

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в vk
VK
Поделиться в odnoklassniki
OK
Поделиться в telegram
Telegram
Поделиться в whatsapp
WhatsApp
Поделиться в email
Email
 • Вторник
  0°C
  0°C
 • Вторник
  0°C
  0°C
 • Вторник
  0°C
  0°C
 • Вторник
  0°C
  0°C
 • Вторник
  0°C
  0°C
Курс наличной валюты

объявления

комментарии

logo-1.png

Днепр сегодня © 2016–2019.

Новости Днепра, люди, места, события. 

Редакция: podiinet@gmail.com

Все материалы защищены. Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя или указания ссылки на первоисточник.