Оновлене меню з урахуванням уподобань дітей: компанія-постачальник шкільного харчування у Дніпрі виправляє свої помилки

Сьогодні, 18 вересня, компанія «Олімпіус Консалт», що надає послуги харчування у 86 школах Дніпра, презентувала покращене меню. Компанія визнала свої помилки та перепросила за проблеми, що виникли в перші тижні нового навчального року. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний». 

Багато батьків скаржилися, що окрім того, що дітям не подобався смак страв, їх подавали холодними і нерідко ще й із затримкою. Меню переглянули та доопрацювали, аби сніданки були не лише корисними, а й смачними. 

На презентацію були запрошені батьки учнів, а також представники педагогічної та батьківської ради при міському голові. Вони продегустували та оцінили страви з удосконаленого меню.  

Як зазначив під час презентації Михайло Торощин, керівник компанії «Олімпіус Консалт», колишнього технолога, який розробляв меню, було відсторонено. Наразі цим займається новий спеціаліст. 

«Наша основна помилка була у тому, що ми надто сумлінно дотримувалися постанови КМУ № 305, де прописані норми шкільного харчування, і не врахували дитячі харчові звички. Докладаємо усіх зусиль, аби страви були як смачними, так і корисними. Вже їх удосконалили. Цілком змінити меню ми не можемо, натомість – його моделюємо, аби воно було смачним, страви соковитішими. Наприклад, був овочевий салат з капустою і морквою. Додали до нього ще томати і огірки. Словом, якнайшвидше покращимо меню, але цілком змінити його не можемо, оскільки є певні норми», – зазначив він.

Компанія відкрита до конструктивного діалогу. Наразі створюють робочу групу, у якій будуть опрацьовувати основні питання шкільного меню. Зустрічі з батьківською громадськістю планують влаштовувати кожного тижня, аби шкільним харчуванням були задоволені як діти, так і їхні батьки. 

Паралельно йде робота над удосконаленням боксів, в яких дітям подають сніданки, а також вирішується питання їхньої утилізації. 

«Бокси – зручні у користуванні. Дитина у разі повітряної тривоги може взяти з собою цей бокс з їжею, спуститися в укриття і продовжити сніданок. Вони виготовлені з цілком безпечного матеріалу. Є відповідні документальні підтвердження. Зараз з постачальником працюємо над удосконаленням цих ланч-боксів, аби вони стали ще більш зручними для дітей. Також ми співпрацюємо з компанією, яка утилізує бокси. Так, на початку у деяких школах були купи цих використаних боксів. Ми вже доставили і додаткові сміттєві баки».

Голова педагогічної ради при міському голові Антоніна Змієнко зазначає: на початку навчального року дійсно виникли проблеми. Завдяки співпраці з батьками їх вдалося скоригувати. Нове меню сподобалося і школярам, і батькам. 

«З початком роботи у компанії сталися певні збої. Як нам пояснили, у логістиці під час повітряних тривог. Як результат – були запізнення у подачі страв. А ще були нарікання щодо несмачних страв. Приємно те, що представники компанії спілкуються з директорами шкіл, батьками, враховують скарги, побажання і виправляють свої помилки у роботі. Тож вже сьогодні діти їли смачні страви. Під час дегустації батькам вони теж сподобалися», – підкреслила Антоніна Змієнко.

Харчування в школах

Дніпрянка Ольга Коломійченко, в якої донька навчається у молодшій школі, зізнається: приємно, що батьків зібрали, аби обговорити проблеми у шкільному харчуванні. 

«Поспілкувалися з керівництвом компанії, яка годує наших дітей, віч-на-віч. Це був відкритий діалог, нас вислухали. Звісно, нам, батькам, хочеться, аби наші діти виходили з їдальні ситими і задоволеними. Такі відкриті зустрічі і спрямовані врешті на це», – каже пані Ольга.

Безкоштовно харчуються у школах учні, батьки яких обрали змішану форму навчання. Це молодша школа та пільгові категорії усіх інших класів – це близько 25 тисяч дітей.

«Управління освіти з першого навчального дня комунікує з керівниками шкіл щодо харчування. Вони озвучують проблеми, а ми в свою чергу співпрацюємо з постачальниками. Наприклад, на сьогодні проблем із логістикою чи погано розігрітою їжею вже немає. Важливо, що компанії йдуть на діалог і виправляються», – додала Олена Яковенко, заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики міськради Олени Яковенко. 

Джерело: міська рада Дніпра

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що лікарні Дніпра оснащують генераторами та засобами безперебійного інтернету. Також ми писали про те, що у Дніпрі перевірили ремонти в будинках ОСББ. Джерело

Новини за темою

Вакансія

spot_img

Останні новини