У рейтинг потрапили смартфони від торгових марок Samsung, Xiaomi, Moto, CMF і vivo.
Сучасні середньобюджетні смартфони в багатьох аспектах уже практично не поступаються преміум-моделям, пропонуючи всі необхідні можливості, стильний вигляд та високий рівень продуктивності.
Редакція порталу Gizchina поділилася інформацією про п’ятірку найкращих смартфонів в діапазоні $400, на які обов’язково варто звернути увагу в травні 2025 року.
- На першому місці оглядачі виділили CMF Phone 2 Pro. Цей смартфон відрізняється модульною конструкцією, підтримує аксесуари, має 6,77-дюймовий AMOLED-екран з частотою 120 Гц та потужний чипсет Mediatek. Фотографічні можливості пристрою також вражають в рамках свого класу, а Nothing OS демонструє кращу продуктивність, ніж інші оболонки Android.
- Наступним у списку є Poco X7, молодша версія популярної лінійки від бюджетного бренду. За приблизно 300 доларів ви отримуєте швидкий чипсет Snapdragon 7 Gen 3, 120-герцевий AMOLED-дисплей, камери з хорошими характеристиками та акумулятор, якого легко вистачає на цілий день.
- Третє місце займає vivo T4 5G, який виділяється великим літій-іонним акумулятором ємністю 7300 мАг, що рідко можна зустріти у інших смартфонах. Серед додаткових особливостей варто згадати швидку зарядку на 90 Вт та 144-герцевий AMOLED-екран, що робить його одним з найлегших у сприйнятті дисплеїв у цьому списку.
Четверте місце посідає Moto Edge 60 Neo, що гармонійно поєднує OLED-дисплей з частотою 144 Гц, елегантний дизайн та надійні камери. Завершує п’ятірку Samsung Galaxy F56, користувачі якого можуть розраховувати на шість повноцінних оновлень операційної системи та стрункий корпус.
Для тих, у кого бюджет дещо нижчий, оглядачі також відзначили кращі смартфони в ціновій категорії до 8000 грн. В останніх бюджетних моделях все частіше з’являються екрани з високою частотою оновлення, якої немає навіть у новітніх iPhone, а також удосконалені камери і тривала підтримка ОС.
Якщо ви втомилися від великих телефонів, експерти представили п’ятірку найкращих компактних моделей на ринку. При цьому увагу приділяли не лише ергономіці, але й продуктивності, функціоналу, якості складання та багатьом іншим аспектам.