Нова дорога, тротуари та острівці безпеки: в Дніпрі розпочали реконструкцію проспекту Героїв

Опубликовано в 

Нова дорога, тротуари та острівці безпеки: в Дніпрі розпочали реконструкцію проспекту Героїв

У Дніпрі розпочали реконструкцію проспекту Героїв. Цьогоріч тут замінять асфальтне покриття, зроблять нові бордюри. Замінять також тролейбусні опори. А ще – облаштують чотири острівці безпеки обабіч дороги та візьмуться за тротуари. Востаннє комплексний ремонт на проспекті робили більше десяти років тому.

«Роботи тут необхідні. Ви бачите, в якому стані був асфальт. Після того, як відфрезирують заплановану ділянку, буде укладено основний шар асфальту. Площа покриття становить 42 тис. кВ м. Вартість – 42 млн грн. Загалом на всіх ділянках ремонту, де робитимуться такі ж роботи, встановлюватимуться нові острівці безпеки. Ви знаєте, яка кількість ДТП з наїздами на пішоходів», – сказав один із заступників міського голови Дніпра Бориса Філатова під час огляду перебігу ремонту на проспекті Героїв 2 липня.

Так, за словами Михайла Лисенка, протягом цього місяця ремонт зроблять на ділянці від кільця до Бульвару Слави. Раніше тут вже замінили бордюри. Приводити до ладу тротуари планують почати після заміни тролейбусних опор.

Ремонтники працюють щоденно й без вихідних. Укладанню основного асфальту передуватимуть вирівнювальні шари. Для цих робіт у мерії планують збільшити кількість робітників на ділянці.

Заступник міського городи також додав, що наступну реконструкцію розпочнуть на ділянці від Бульвару Слави до вул. Добровольців. Там, зокрема облаштують вісім острівців безпеки.

Запись Нова дорога, тротуари та острівці безпеки: в Дніпрі розпочали реконструкцію проспекту Героїв впервые появилась Наше Місто.

Источник

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в vk
VK
Поделиться в odnoklassniki
OK
Поделиться в telegram
Telegram
Поделиться в whatsapp
WhatsApp
Поделиться в email
Email

Курс наличной валюты

объявления

комментарии

logo-1.png

Днепр сегодня © 2016–2020.

Новости Днепра, люди, места, события. 

Редакция: podiinet@gmail.com

Все материалы защищены. Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя или указания ссылки на первоисточник.