На головну Новини Пригоди Навіщо вчити ділову англійську

Навіщо вчити ділову англійську

0
Навіщо вчити ділову англійську

Кожен із нас мріє рано чи пізно відкрити власний бізнес — маленький чи великий. І для розвитку будь-якої за розмірами справи корисно знати іноземні мови, оскільки це допомагає здобувати новий досвід або шукати партнерів/клієнтів/постачальників. Тому останнім часом вивчення ділової англійської та фраз для бізнес-спілкування стало таким популярними серед жителів України. Це також підштовхнуло нас розповісти вам більше про важливість знання ділової мови та особливостей курсів, на яких викладається англійська для бізнесу.

Чому вам може знадобитися ділова англійська, а не звичайні мовні курси

Англійську мову неможливо вивчити раз і назавжди. А тому, навіть володіючи базовими знаннями та добре розуміючись на граматиці, ви можете відчути дуже сильні прогалини в знаннях, коли опинитеся в бізнес-середовищі за кордоном. По-перше, ваші співрозмовники можуть використовувати незнайому термінологію, характерну для конкретної сфери. По-друге, у професійних колах є свій особливий етикет спілкування, при недотриманні якого ви ризикуєте стати білою вороною або когось образити.

Ось кілька переваг, які вам гарантовано дадуть курси з ділової іноземної мови: 

  1. Можливість розширювати знання в тій сфері, в якій ви працюєте — наприклад, якщо у вас є квіткова крамниця, то зможете читати статті про маркетинг у флористиці.
  2. Шанс отримати посаду ТОП-менеджера в міжнародній компанії — без знання англійської високооплачувана вакансія вам не світить, а володіння професійною мовою збільшить шанси на працевлаштування мінімум на 25%.
  3. Можливість мігрувати і знайти вакансію за кордоном — зазвичай мігранти працюють на заводах і фабриках, ну а ви зі знанням ділової англійської зможете працювати в чистому офісі з дуже приємною зарплатою.

У будь-якому разі ділова мова — це можливість загалом розширити знання і розуміння англійської. Тому бізнес-курси можуть бути актуальними для будь-якої людини, навіть якщо вона просто хоче розширити свої знання.

Особливості ділової мови та курсів, на яких її викладають

Існує два типи курсів, на яких будь-хто може освоїти бізнес-мову: 

  1. Навчання ділової мови. Це курси, які загалом знайомлять студентів з особливостями етикету та фразами, що використовуються в офіційному середовищі, включно з політичним.
  2. Курси для конкретної спеціальності. Якщо ви працюєте юристом і англійська необхідна вам для кар’єри в міжнародній компанії або за кордоном, тоді вам слід шукати курси для юристів. У такому разі на додаток до правил ділового спілкування ви зможете вивчити специфічну юридичну лексику.

Незалежно від специфіки курсу, студенти зазвичай навчаються з максимальною кількістю практики. Наприклад, ті ж юристи можуть прямо на заняттях розглядати актуальні судові розгляди або законодавство різних країн.Джерело

Залиште коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
пожалуйста, введите ваше имя здесь