NASA Space Apps Challenge Dnipro 2019: хакатон від NASA

Опубликовано в 

NASA Space Apps Challenge знову повертається в Дніпро!

Space Apps Challenge – це найбільше міжнародне космічне змагання організоване за підтримки NASA.

Space Apps проводиться щорічно і збирає тисячі інноваторів, кодерів, дизайнерів, аналітиків і шанувальників космосу. Учасники об’єднуються в команди і протягом 48-годин вирішують завдання в одній з шести категорій дослідження космічного простору і навколишнього середовища.

В 2019 році ти можеш стати учасником #SpaceAppsDnipro! Форма реєстрації вже відкрита, участь безкоштовна.

Учасниками змагання можуть стати студенти, аналітики, науковці, програмісти, дизайнери, письменники, мейкери, інженери або просто фанати космосу і технологій. ЗНАННЯ МОВ ПРОГРАМУВАННЯ НЕ ОБОВ’ЯЗКОВЕ!

Дата: 19-20 жовтня 2019 року
Місце проведення: Noosphere Engineering School, вул. Наукова, 13, корпус №9, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
Організатор хакатону: ГО “Асоціація Noosphere

Участь в хакатоні безкоштовна!

ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ
Зареєструйся на сайті https://2019.spaceappschallenge.org/auth/signup.
Познач свою участь на сторінці локації хакатону (Dnipro) в розділі Locations https://2019.spaceappschallenge.org/locations/dnipro/.
Збери команду і переконайся, що всі учасники зареєструвалися на офіційному сайті (тут https://2019.spaceappschallenge.org/auth/signup) і відзначили участь в розділі Locations на сторінці Dnipro https://2019.spaceappschallenge.org/locations/dnipro/.
Обери завдання від експертів NASA на сторінці Challenges (сторінка з завданнями буде доступна в кінці серпня). Деталі завдання вказані на сторінці Challenges допоможуть тобі створити якісний проект на хакатоні.
Чекай початку хакатону (19 жовтня), щоб почати працювати над проектом.
Підпишись на сторінку Space Apps Dnipro в Facebook (https://www.facebook.com/spaceappsdnipro/), щоб бути в курсі новин та важливих анонсів.

Є питання? Зв’яжися з нами за адресою: vasylenko@noosphere.com

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в vk
VK
Поделиться в odnoklassniki
OK
Поделиться в telegram
Telegram
Поделиться в whatsapp
WhatsApp
Поделиться в email
Email
Курс наличной валюты

объявления

комментарии

logo-1.png

Днепр сегодня © 2016–2019.

Новости Днепра, люди, места, события. 

Редакция: podiinet@gmail.com

Все материалы защищены. Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя или указания ссылки на первоисточник.