«Ми нестимемо відповідальність за них і забезпечуватимемо»: Корбан про допомогу Дніпра переселенцям

Голова Штабу оборони Дніпра Геннадій Корбан прокоментував слова голови Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук, яка закликала українців, перебуваючих за кордоном, не повертатися додому до кінця зими через складну ситуацію в енергетиці. Також в ефірі “ДніпроTV” він розповів, яку допомогу надають переселенцям у Дніпрі, повідомляє “Дніпро Оперативний”.

За словами Корбана, зима в Україні справді буде складною. Окупанти продовжують атакувати енергетичні об’єкти. Українців, які зараз перебувають за кордоном, але планують повертатись, просять затриматися там до весни.

«Є правда у словах Верещук. Коли вона говорить про те, що люди, які вже виїхали за кордон і перебувають за межами України, безумовно, звичайно, їм краще в цьому випадку залишатися там. Тому що ситуація непрогнозована. Людям не можна гарантувати теплі будинки сьогодні, світло в будинках і так далі через війну, жорстоку війну, будемо так говорити, терористичну війну, яку веде путін не тільки проти нашої країни та Збройних сил, але він веде і проти мирних людей цю війну. І ми з Вами це знаємо та бачимо. Тому тут я в чомусь згоден з Верещуком, коли вона закликає людей затриматися там, де вони є, для того, щоб як мінімум перезимувати і як мінімум пройти цей тяжкий час у комфортніших умовах для себе», – зазначив Корбан.

Проте, незважаючи на складний і для Дніпра час, місто продовжує приймати переселенців та надавати їм усю необхідну допомогу.

«Щодо біженців, які їдуть до нас у Дніпро та Дніпропетровську область, ми повинні розуміти, що це біженці з Донбасу, з Луганської області, що це біженці з Херсонської області, з окупованої частини Запорізької області. Їм нікуди їхати, тому ми їх приймаємо, і, звісно, розміщуємо. Ці люди залишатимуться у нас і ми допомагатимемо їм, нестимемо відповідальність за них, забезпечуватимемо їх усім, чим можливо буде забезпечити. Ми не можемо цих людей взяти і сказати: ви теж їдьте кудись за кордон. Цим людям просто нікуди їхати, у них зруйновано будинки, у них зруйновано життя, тому ми повинні їх приймати і це навантаження теж повинні приймати на себе», – підсумував він.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що росія вдарила по енергетичній інфраструктурі у Дніпрі та області.Джерело

Новини за темою

Вакансія

spot_img

Останні новини