Мер Дніпра Борис Філатов разом зі скаутами міста зустрівся з колишніми політичними в’язнями

Опубликовано в 

Мер Дніпра Борис Філатов разом зі скаутами міста зустрівся з колишніми політичними в’язнями

21 травня міський голова Дніпра Борис Філатов разом із юними скаутами зустрівся з колишніми політичними в’язнями. Свого часу після звільнення з таборів вони знайшли нову домівку у Дніпрі. Тим, хто пережив хвилі арештів і репресій минулого століття, очільник Дніпра вручив грошові сертифікати.
Мер Дніпра Борис Філатов разом зі скаутами міста зустрівся з колишніми політичними в’язнями. Новости Днепра
«Ця унікальна зустріч – можливість для наших юних поколінь зустрітися з людьми, котрі виборювали незалежність країни. З тими, для кого Дніпро став новою домівкою після сталінських таборів. Переконаний, що ці сертифікати на отримання 25 тис. грн кожному – це, мабуть, найменше з того, чим наша міська рада може віддячити цим людям», – сказав Борис Філатов.
Мер Дніпра Борис Філатов разом зі скаутами міста зустрівся з колишніми політичними в’язнями. Новости Днепра
На зустріч із дніпровськими скаутами прийшли Павло Скородень, Марія Засіменко-Бонацька та Петро Кізима. У кожного – своя непроста історія, в якій мали місце репресії, тортури в таборах і довгоочікуване звільнення. У 1940-х роках минулого століття у кожного з них відібрали свободу з різних причин – за зберігання забороненої тоді літератури, критику радянського режиму.

Источник

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в vk
VK
Поделиться в odnoklassniki
OK
Поделиться в telegram
Telegram
Поделиться в whatsapp
WhatsApp
Поделиться в email
Email
Курс наличной валюты

объявления

комментарии

logo-1.png

Днепр сегодня © 2016–2020.

Новости Днепра, люди, места, события. 

Редакция: podiinet@gmail.com

Все материалы защищены. Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя или указания ссылки на первоисточник.