Конкурентна заробітна плата та гідні умови праці – на ярмарку вакансій у Дніпрі пропонували більше 600 вакансій

Опубликовано в 

24 вересня 2019 року Дніпропетровська обласна служба зайнятості провела міський ярмарок вакансій для молоді та соціально незахищених верств населення м. Дніпро, де щонайменше 400 шукачів роботи з’ясовували перспективу побудувати нову професійну кар’єру. Цього разу 30 соціально відповідальних роботодавців презентували більше 600 вакантних посад за різними професіями та спеціальностями

24 вересня 2019 року, в рамках впровадження проєкту Інститут «Консультанта роботодавця», Дніпропетровська обласна служба зайнятості провела міський ярмарок вакансій для молоді та соціально незахищених верств населення м. Дніпро.

Поспілкуватись з роботодавцями, дізнатись про актуальні вакансії, перспективу побудови нової успішної кар’єри, умови та рівень оплати праці прийшли щонайменше 400 шукачів роботи Дніпра.

Враховуючи, що учасники заходу мали різну вікову категорію та професійний рівень, 30 роботодавців презентували більше 600 актуальних вакансій різного спрямування: від робітничих професій до службовців, а також роботу для осіб без попереднього досвіду.

У свою чергу, представники роботодавців, працюючи на ярмарку вакансій, позитивно оцінили новації, що впроваджують у службі зайнятості.

«На сьогоднішній день ми щоденно оцінюємо переваги співпраці з консультантами роботодавця. Це і рекрутинг, і послуги, які надаються за допомогою сучасних електронних сервісів, відеовакансії, інтерактивна Google-карта вакансій, електронний кабінет роботодавця, де зручно, не виходячи з офісу, можна подати вакансії та переглянути перелік шукачів роботи», – прокоментувала начальник служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» Олена Савченко.

«Сьогодні служба зайнятості продовжує налагоджувати ефективні комунікації з роботодавцями. Реалізація проєкту «Консультант роботодавця» сприятиме якісному кадровому забезпеченню роботодавців області, задоволенню потреб шукачів роботи, урегулюванню дисбалансу між попитом та пропозицією робочої сили. Тому ми розширюємо підходи у наданні послуг роботодавцям з урахуванням особливості розвитку регіону, залучаємо максимальну кількість діючих на ринку праці роботодавців до співпраці зі службою зайнятості», – прокоментувала заступник директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Раїса Малоіваненко.

Також в рамках формату заходу кожен учасник мав можливість пройти професійне тестування, отримати індивідуальну консультацію з профорієнтації, рекомендації та поради фахівців щодо організації процесу пошуку роботи і розвитку навичок самопрезентації.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в vk
VK
Поделиться в odnoklassniki
OK
Поделиться в telegram
Telegram
Поделиться в whatsapp
WhatsApp
Поделиться в email
Email
Курс наличной валюты

объявления

комментарии

logo-1.png

Днепр сегодня © 2016–2019.

Новости Днепра, люди, места, события. 

Редакция: podiinet@gmail.com

Все материалы защищены. Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя или указания ссылки на первоисточник.