«ГОЛОВНЕ – МРІЯТИ І ДІЯТИ!»

Опубликовано в 

Такий життєвий девіз має Ольга Б. – безробітна, яка за сприяння Криворізького міськрайонного центру зайнятості здобула впевненість у здібностях започаткувати власну справу та стала власницею кав’ярні 

Мрії – це частина нашого життя, віконечко в ідеальне майбутнє. Хтось милується ним здалеку, хтось прагне перетворити віконечко на двері та втілити мрію у життя. Всі ми різні, отже і мріємо про різне, діємо по-різному або не діємо взагалі, боячись змін.

Ольга Б. ніколи не боялася діяти. Сидіти на березі життя та чекати слушної нагоди – це не про неї. За освітою – будівельник, жінка досить довго пропрацювала інженером з проектно-кошторисної роботи.

Коли Ольга залишилася без роботи вона звернулась до Криворізького міськрайонного центру зайнятості. Після проходження тестування за методикою «Бізнесмен» впевнилась, що в неї вистачить здібностей відкрити власну справу. 

Спочатку це були просто думки про свою справу, затишний куточок, де все зроблене з любов’ю і на власний смак, потім – віддалені плани на майбутнє. 

А після відвідування інформаційного семінару «Як розпочати свій бізнес?» остаточно вирішила стати підприємцем. 

2 травня 2019 Ольга зареєструвалась як фізична особа-підприємець, а 20 липня відкрилась кав’ярня «КОФЕЧІНО». 

Були на шляху Ольги і перепони, вона жартує: «Я можу давати майстер-класи майбутнім підприємцям, як не треба робити та на що звернути увагу в першу чергу». Проте її мрія стала реальністю. Головне – мріяти та діяти!

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в vk
VK
Поделиться в odnoklassniki
OK
Поделиться в telegram
Telegram
Поделиться в whatsapp
WhatsApp
Поделиться в email
Email
Курс наличной валюты

объявления

комментарии

logo-1.png

Днепр сегодня © 2016–2020.

Новости Днепра, люди, места, события. 

Редакция: podiinet@gmail.com

Все материалы защищены. Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя или указания ссылки на первоисточник.