«Електронний квиток виведе перевізників Дніпра з тіні», — експерт

Опубликовано в 

«Електронний квиток виведе перевізників Дніпра з тіні», — експерт


Повноцінне впровадження системи «електронний квиток» допоможе вивести перевізників з тіні та поповнити міський бюджет. Про це під час прес-конференції 28 січня заявив громадський активіст, експерт з питань транспорту Іван Васючков. 

Днепряне требуют новых проверок маршруток. Новости Днепра

«Щойно система «електронний квиток» запрацює, найшвидше, тариф на проїзд буде загальний на всі види громадського транспорту. Пасажири сплачуватимуть «поїздками». Будуть запроваджені тарифні плани, як, наприклад, у мобільного оператора. Залежно від того, скільки поїздок купуватиме людина, варіюватиметься їхня вартість», – зазначив Іван Васючков.

Експерт нагадав, що 2 роки тому Верховна Рада ухвалила закон про автоматизовану систему обліку оплати проїзду у громадському пасажирському транспорті. Згідно з документом, запропоновано відмовитися від розрахунку за проїзд готівкою і перейти на так званий електронний квиток. Однак за цей час жодне з міст нашої країни так і не змогло реалізувати цю ініціативу повноцінно. Дніпро почав впроваджувати електронний квиток одним із перших в Україні. Влада працює у цьому напрямі разом із громадськими активістами.

"Електронний квиток виведе перевізників Дніпра з тіні", - експерт. Новости Днепра

«Ми почали розбиратися у тому, як діє система «електронний квиток», наприклад,  у Польщі або Чехії. Потім порівняли, чи можна працювати за подібним алгоритмом в Україні. Виявилося, що ні. Причиною є неврегульоване законодавство у цій галузі. Тож ми як громадська організація вирішили звернутися до міської ради з пропозицією  про внесення необхідних змін у законодавчу базу. Тепер департамент транспорту та інфраструктури має розглянути цю пропозицію, за потреби внести правки та відправити її як ініціативу до Міністерства інфраструктури України, а далі на розгляд до Кабміну. Маємо надію, що зміни будуть внесені до кінця цього року або на початку наступного», –  заявив Іван Васючков.

Так, серед запропонованих змін – можливість для органів місцевого самоврядування посилити вимоги до автоперевізників при їхньому виборі, оплата перевізникам за кілометри, а не за кількість пасажирів, які скористалися послугами, тощо.

Читайте также:
Новый фудкорт и 3 балкона: в Днепре ТРЦ «Мост-сити» меняет облик
В Днепре горела 10-этажка: эвакуировали 17 жильцов
Культурные памятники Днепра обзавелись «охранными» табличками
В Днепре на мужчину упала железобетонная плита
Почти как дубощит: в Днепре от холодной смерти спасли необычную птичку
Не светит и не греет: в Днепре конец месяца будет хмурым

В центре Днепра нашли экзотическое животное

В Днепре маршрутки должны исчезнуть как класс, — министр инфраструктуры Омелян

Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram.Источник

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в vk
VK
Поделиться в odnoklassniki
OK
Поделиться в telegram
Telegram
Поделиться в whatsapp
WhatsApp
Поделиться в email
Email
Курс наличной валюты

объявления

комментарии

logo-1.png

Днепр сегодня © 2016–2019.

Новости Днепра, люди, места, события. 

Редакция: podiinet@gmail.com

Все материалы защищены. Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя или указания ссылки на первоисточник.