ДНІПРОПЕТРОВЩИНА – ПІЛОТНИЙ РЕГІОН ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПРОЄКТУ «КОНСУЛЬТАНТ РОБОТОДАВЦЯ»

Опубликовано в 

Про це, 9 серпня 2019 під час спілкування на громадському телеканалі ОТВ Днепр розповіла заступник директора – начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Дніпропетровського обласного центру зайнятості Наталія Селякова. Мова йшла про старт нового пілотного проєкту — Інститут «Консультанта роботодавця», який передбачає запровадження нової технології обслуговування роботодавців

9 серпня 2019 року у студії громадського телебачення ОТВ Днепр, пройшла презентація пілотного проєкту державної служби зайнятості Інститут «Консультанта роботодавця». Дніпропетровщина – пілотна область.

Спікером виступила заступник директора – начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Дніпропетровського ОЦЗ Наталія Селякова, яка зазначила, що проєкт є другим етапом стратегічного розвитку сервісів державної служби зайнятості, а його мета полягає у розширенні підходів до надання послуг роботодавцям з урахуванням особливостей розвитку регіонального ринку праці.

Дніпропетровська область стала пілотною, оскільки є однією із найбільш стабільних та економічно розвинутих у державі, має індустріальний та науковий потенціал, розвинуте сільськогосподарське виробництво. 

Завдяки новому підходу до обслуговування роботодавців спеціалісти служби зайнятості задовольнятимуть індивідуальні потреби кожного працедавця з урахуванням специфіки галузі, в якій працює підприємство, що сприятиме вирішенню проблеми «кадрового голоду».

За перший тиждень реалізації проекту у регіоні керівництво Дніпропетровської обласної служби зайнятості провело ряд зустрічей з роботодавцями різних сфер діяльності, у результаті чого вже підписані перші Угоди про подальшу спільну діяльність, спрямовану на забезпечення кадрового потенціалу роботодавця.     

«Завдяки в проводженню проекту вдасться: надавати спеціалізовані послуги з використанням електронних сервісів, вирішувати проблему нестачі кадрів, сприяємо легальному працевлаштуванню громадян в Україні, удосконалити систему професійного навчання безробітних на замовлення роботодавців», – підсумувала Наталія Селякова.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в vk
VK
Поделиться в odnoklassniki
OK
Поделиться в telegram
Telegram
Поделиться в whatsapp
WhatsApp
Поделиться в email
Email
Курс наличной валюты

объявления

комментарии

logo-1.png

Днепр сегодня © 2016–2019.

Новости Днепра, люди, места, события. 

Редакция: podiinet@gmail.com

Все материалы защищены. Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя или указания ссылки на первоисточник.