Дніпро відзначає річницю з Дня визволення від нацистських окупантів

25 жовтня Дніпро відзначає 79-ту річницю з дня звільнення міста від нацистських окупантів. Сьогодні ж Дніпро та вся Україна зустрічає 9-й місяць повномасштабної війни проти російських окупантів. Цього дня міський голова Дніпра Борис Філатов від імені містян передав військовим необхідну техніку, повідомляє “Дніпро Оперативний”.

“25 жовтня починається дев’ятий місяць повномасштабного вторгнення росії в Україну. Найбільшої і найкривавішої війни в Європі — з часів Другої світової.
Раніше цього дня разом з усіма земляками ми щороку вшановували річницю визволення Дніпра від нацистських окупантів. Нині у місті залишилося трохи більше ніж сотня учасників боїв тих часів. Усі вони отримають від мерії виплати. Як це було завжди.

Але сьогодні ми не лише віддаємо данину пам’яті тим, хто бив ворога 79 років тому. Ми продовжуємо робити все, аби наші сучасні герої, які зараз стоять проти рашистів і захищають міста від їхньої ганебної армії, мали достатньо техніки та оснащення. Щоб вони якнайшвидше гнали окупантів геть з української землі.

Тож зранку — від імені всіх дніпрян — передав частинам повітряного командування «Схід» протиударні бокси зв’язку та устаткування до них. Усе придбали коштом міста. Таке обладнання допомагатиме раніше і точніше визначати можливі напрямки ударів ракет і ворожих безпілотників.”, – розповів Борис Філатов.

ноутбуквоенный

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Кривому Розі «волонтер» спустив зібрані гроші на ставки.Джерело

Новини за темою

Вакансія

spot_img

Останні новини