На головну Новини Влада Дніпро допомагає захистити енергетичні вузли в області – Корбан

Дніпро допомагає захистити енергетичні вузли в області – Корбан

0
Дніпро допомагає захистити енергетичні вузли в області – Корбан

Щоб у будинках українців, незважаючи на всі труднощі, була електрика, зараз докладається максимум зусиль. Голова Штабу оборони Дніпра Геннадій Корбан в ефірі «ДніпроTV» розповів, як міська влада Дніпра допомагає «Укренерго» захистити енергетичні вузли в Дніпропетровській області, повідомляє «Дніпро Оперативний».

За словами Корбана, енергооб’єкти Дніпра є достатньо захищеними. Зараз місцева влада допомагає іншим містам. У той час, коли ворог намагається зробити все можливе, щоб позбавити нас світла та тепла, дуже важливо бути готовими до будь-яких сценаріїв.

«Зараз міська влада увійшла в контакт із різними службами. Це такі, як Укренерго, Укргідроенерго тощо. Для того, щоб з ними разом об’єднатися для захисту їхніх об’єктів. Тому що в місті в принципі енергооб’єкти більш-менш захищені – тобто зроблено укріплення біля них, захищено трансформатори, ставляться бетонні блоки. Усім цим обкладаються енергетичні вузли по можливості. Але є так звані мережі Укренерго. За це – я вже неодноразово говорив – відповідає Міністерство енергетики та компанія Укренерго, яка належить державі на 100%. Безумовно, ці мережі є ключовими, тому що вони насправді транслюють основний потік електроенергії між областями. Вони підтримують баланс у енергосистемі. Якщо вибивають їхні комунікації, точніше, їхні енергетичні вузли, то це одразу розбалансує загальну систему по всій країні», — зазначив Корбан.

Наразі захисту потребують вузли у Павлограді, Вільногірську та Кривому Розі. Їм допомагають як з матеріалами, так і з виконанням робіт.

«Ми увійшли в контакт сьогодні з Укренерго, співпрацюємо, допомагаємо їм тими вузлами, які знаходяться на території Дніпропетровської області – у Павлограді, Вільногірську і у Кривому Розі. Тому ми допомагаємо, ми з ними працюємо, кооперуємося, надаємо їм відповідні матеріали, щоб вони могли зміцнити свої об’єкти», — підсумував голова Штабу оборони Дніпра.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, як ефективно утеплити вікна.Джерело

Залиште коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
пожалуйста, введите ваше имя здесь