Для школярів області Дніпропетровська служба зайнятості організувала екскурсію на телебачення

Опубликовано в 

Школярі КЗО Солонянське Навчально-виховне об’єднання «Солонянська середня загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів – Центр позашкільної освіти» отримали спеціальний приз від партнерів служби зайнятості – екскурсію до телеканалу

 Світ телебачення відкрили для себе учні Комунального закладу освіти Солонянське Навчально-виховне об’єднання «Солонянська середня загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів – Центр позашкільної освіти» (опорний заклад) Солонянської селищної ради.

Фахівці Дніпропетровського обласного центру зайнятості організували професіографічну екскурсію до телеканалу.

На порозі каналу учнів зустріла один із членів журі конкурсу відеороликів проекту служби зайнятості «Дніпропетровська молодь про громаду» – журналіст та ведуча Олена Городецька.

Знайомство із телевізійною «кухнею» вщент зруйнувало шаблонне сприйняття лише гарної телевізійної картинки. Побачивши масштаби підприємства, школярі зрозуміли, що телерадіокомпанія – це складна інженерна конструкція, яку обслуговує великий колектив. І складається він не лише із представників творчих професій, а й технічних – інженерів, слюсарів, механіків, водіїв тощо.

Екскурсія розпочалася з відвідування павільйону, де співробітники телерадіокомпанії готують та записують сюжети, за якими глядачі спостерігають у випусках новин.

Діти долучилися до створення телевізійних сюжетів, дізналися про функції кожного співробітника телерадіокомпанії, почули цікаві історії із життя творчого колективу та отримали корисні поради від професіоналів. Одна з учасниць екскурсії виявила бажанням спробувати себе у ролі ведучої. Як справжня професіоналка, Роза читала з телесуфлера випуск новин та прогноз погоди.

Потім дітям розповіли як створюються цікаві сюжети та передачі. Оператор розповів про тонкощі своєї роботи, як плануються, готуються, а потім знімаються різноманітні сюжети.

До розмови з учнями приєднались і журналісти, які розповіли про переваги своєї роботи, спілкування з першими особами країни, зірками в світі моди та шоу-бізнесу і зауважили, що для представника творчої професії важливо бути комунікативною та відкритою людиною.

Олена Городецька розповіла про нюанси роботи на телебаченні: «Робочий день може початися о 6 годині ранку, а закінчитись далеко опівночі, і про це також треба пам’ятати всім, хто хоче працювати на телебаченні».

Професіографічна екскурсія надала можливість школярам долучитися до створення телевізійного продукту та спробувати себе в ролі журналістів, операторів, дикторів, монтажерів та режисерів.

Дітям було неймовірно цікаво заглянути за лаштунки підготовки до різноманітних програм та випусків новин.

Учні були дуже задоволені екскурсією, зустріччю з цікавими людьми, які працюють на телеканалі, отримали позитивні емоції, гарний настрій та готові до нових проектів.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в vk
VK
Поделиться в odnoklassniki
OK
Поделиться в telegram
Telegram
Поделиться в whatsapp
WhatsApp
Поделиться в email
Email
Курс наличной валюты

объявления

комментарии

logo-1.png

Днепр сегодня © 2016–2019.

Новости Днепра, люди, места, события. 

Редакция: podiinet@gmail.com

Все материалы защищены. Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя или указания ссылки на первоисточник.