Через перебої зі світлом у Дніпрі та області не скрізь працюватимуть сирени

У містах Дніпропетровської області під час відключення світла перестане працювати сирена, яка сповіщає про повітряну тривогу. Про це повідомляє Дніпро Оперативний.

У Департаменті громадського порядку та цивільного захисту Дніпровської міської ради нашим журналістам підтвердили, що сирени у Дніпрі не спрацюють у районах, де не буде світла. Там пояснили, що система оповіщення працює завдяки електроенергії. Актуальну інформацію про статус повітряної тривоги можна знайти у Telegram-каналі СИРЕНА. ДНІПРО.

Раніше про те, що при відключенні електроенергії у місті не зможе спрацювати сирена, повідомили у Нікопольській районній військовій адміністрації. Жителям Нікополя влада обіцяє організувати сповіщення про тривогу від поліцейських та рятувальників. Для цього містом курсуватимуть спеціальні автомобілі.

Голова районної військової адміністрації Євген Євтушенко закликав мешканців не нехтувати попередженнями поліцейських та рятувальників. У Дніпропетровській області останнім часом Нікополь став містом, яке найчастіше страждає від ворожих обстрілів. Його окупанти атакують майже щодня.

Раніше ми повідомляли, що Нікопольський район вночі накрили вогнем із РСЗВ та артилерії.Джерело

Новини за темою

Вакансія

spot_img

Останні новини