Будь-яка примха за ваші гроші: у Дніпрі в лікарні Мечникова за 60 грн припаркують навіть авто з вибухівкою?

На території лікарні імені Мечникова, яка є провідним медзакладом Дніпропетровщини, можна припаркувати будь-який автомобіль, незалежно від того, день це чи ніч, аби тільки була оплата готівкою. У воєнний час це шокуюча практика, адже безпеці увага має приділятися першочергово. Пропозиції від “парко-менів” купити бахіли та маски вдень також не варто дивуватися. Навіть у цей нелегкий час корупція та безлад у лікарні процвітають, однак директор Сергій Риженко неначе не помічає ці проблеми. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на «Днепр. Главное». 

У лікарні імені Мечникова ще з 2014 року рятують захисників України, а з початком повномасштабного вторгнення їх стало ще більше. Саме до поранених військових найчастіше приїжджають відвідувачі. Але подвір’я обласного медичного закладу перетворили на платний паркувальний майданчик, і навіть війна не заважає продовжувати заробляти на цьому гроші. 

Журналісти і пацієнти неодноразово підіймали це питання, проте директор медзакладу Сергій Риженко відмовлявся визнавати проблему, стверджуючи, що він за це не відповідає.

Справді, лікарня укладала договір на оренду асфальтобетонної відмостки з приватною компанією “Сіві-центр”, а не на організацію паркування. Таким чином, фірма, яка має обслуговувати пацієнтів та їхніх родичів, збирає гроші від водіїв. 

Дніпропетровська обласна рада також відхрестилася від цієї практики. Після того, як скандал набув розголосу, профільна комісія рекомендувала медзакладові розірвати договір з «Сіві-центром».

протокол 2

Тим часом минуло вже три роки, Риженко приєднався до нової партії влади та став депутатом, а водіїв все ще продовжують кошмарити «парко-мени».  

У робочі дні на території лікарні завжди припаркована велика кількість автомобілів. Це приносить дохід в розмірі кількох тисяч гривень за добу. Водіям навіть пропонують одночасно з оплатою паркування придбати бахіли та маски – якщо є можливість заробити більше, чому б нею не скористатися?

парковка

Окрім денної оплати водіям пропонують і нічну стоянку також. Її вартість така ж – 60 гривень за годину. 

Зазначимо, що у гонитві за збагаченням ніхто не перевіряє, що знаходиться всередині автівок, які залишаються на території лікарні. Документами водіїв також не цікавляться. За таких сприятливих умов без перешкод тут можна припаркувати навіть вантажівку з вибухівкою. Таке відношення до безпеки в медзакладі легко може обернутися негативними наслідками. 

Ось що відомо про фірму, яка наживається на бідолашних хворих та їхніх родичах. Компанія “Сіві-центр” має статутний капітал у 9 375 гривень, що свідчить про фіктивність. Про активи згадок нема. Фірма зареєстрована у багатоквартирному будинку, а її бенефіціаром є Ігор Юхимович Васильєв – фігурант справ про стягнення аліментів. Керівником-підписантом є Дмитро Мельник, до якого також є питання у правоохоронних органів через неодноразове порушення ПДР.

правила користування автостоянкою

сіві-центрДмитро Мельник

Таким чином «Сіві-центр» – дуже вигідний та зручний варіант для адміністрації лікарні імені Мечникова. За останні роки цей бізнес вдалося непогано налагодити. Шкода, що навіть попри численні обурення пацієнтів та розслідування журналістів відповідальні особи обирають закривати на це очі. 

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпропетровській області поліцейський разом зі спільником привласнили 100 тисяч.Джерело

Новини за темою

Вакансія

spot_img

Останні новини