Більш економне та яскраве: у Дніпрі за заявками містян на Єдину гарячу лінію оновлюють вуличне освітлення

У Дніпрі триває модернізація вуличного освітлення. Наразі роботи проводяться у приватному секторі на вулиці Балтійській, повідомляє «Дніпро Оперативний». 

Тут замість старих натрієвих встановлять 55 нових сучасних енергоощадних світлодіодних світильників і таку ж кількість одноріжкових кронштейнів. А ще – змонтують близько 2 км самонесучого ізольованого проводу. За словами начальника електротехнічного району № 3 КП «Міськсвітло» Олег Коротушенко, роботи будуть завершені до кінця лютого. 

Містянка Світлана згадує: старі світильники не давали ніякого світла. 

«Дуже добре, що встановлять саме яскраві світильники, адже від старих не було ради. Частіше вони просто не горіли».

А  Олена Іванівна ділиться:

«Я не місцева, але тут живе моя донька. Зараз не страшно буде гуляти, бо увечері буде світити», – каже жінка.

За 2023 рік фахівці КП «Міськсвітло» провели роботи на понад 300 об’єктах. Це вул. Донецьке шосе, вул. Набережна Заводська, просп. Миру, ж/м Лівобережний 3, вул. Татарська, вул. Прикордонна, вул. Тупікова, вул. Іси Мунаєва, подвір’я вулиць Данила Галицького, просп. Олександра Поля, вул. Титова, вулиці Алана Шепарда, Квартальна, Калинова, Коксова).

«Встановили понад 5 тис. світильників, з них 4,5 тис. –  світлодіодні. Змонтували близько 150 кілометрів сучасного самонесучого ізольованого проводу та встановили  близько 1000 нових опор. 

Як зазначив начальник виробничо-технічного відділу КП «Міськсвітло» Андрій Кравець, роботи зі встановлення світлодіодних світильників не припинять і цього року.

«Вони менше навантажують енергосистему. А це допомагає витрачати менше коштів з міського бюджету на оплату електроенергії. Нове освітлення економніше за старе приблизно на 30% та дає яскравіше освітлення», – наголосив він.

Всі роботи проводяться за зверненням містян. Куди можна звертатися за номерами Єдиної гарячої лінії Дніпровської мерії:

+38 (056)732 12 12
+38 (095)732 12 12
+38 (096)732 12 12
+38 (073)732 12 12

А також на https://hotline.dniprorada.gov.ua/. 

Нагадаємо, раніше ми пояснювали, як оформити ФОП через Дію. А ще ми писали про модернізацію інформаційних табло на зупинках в Дніпрі. Джерело

Новини за темою

Вакансія

spot_img

Останні новини