На головну Новини Пригоди Без телефону та телевізора: у яких умовах тримають за ґратами олігарха Коломойського

Без телефону та телевізора: у яких умовах тримають за ґратами олігарха Коломойського

0
Без телефону та телевізора: у яких умовах тримають за ґратами олігарха Коломойського

Колишній власник ПриватБанку, відомий олігарх та бізнесмен Ігор Коломойський уже три місяці перебуває під вартою за у справі про шахрайство та відмивання грошей, отриманих незаконним шляхом. Його помістили до ізолятора тимчасового тримання СБУ, розташованого у центрі столиці. У яких умовах знаходиться Коломойський, повідомляє «Дніпро Оперативний». 

СІЗО СБУ вважається «елітним» ізолятором. Ув’язненим тут не дозволяється мати телефони, однак у деяких камерах є телевізори. Із доступних «розваг» — читання книг та прогулянки по одній годині на день. Їжу доставляють зі шпитальної кухні військово-медичного управління СБУ, яке розташоване поруч.

Ігоря Коломойського помістили до одиночної камери. За словами його адвоката Олега Пушкаря, у ній є ліжко, стіл та стілець та туалет. Телевізора в його камері немає. 

«Хоч який би був слідчий ізолятор, вони підпорядковуються певним правилам внутрішнього розпорядку. Хоч як би це не виглядало, це тюрма, це обмеження свободи, це обмеження пересування, це обмеження доступу лікарів тощо», — каже Пушкар.

Зустрічі Коломойського та адвоката проходять у слідчому кабінеті. За словами Пушкаря, їхнє спілкування фіксується на камеру. Так як таємниця спілкування з підзахисним гарантована законом, адвокати подавали запит щодо можливого порушення в цьому питанні. Але отримали відповідь, що камера не записує звук — лише картинку. Водночас, за словами Пушкаря, він не може на 100% бути впевнений у тому, що це дійсно так.

Джерело: New Voice

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що ПриватБанк повернув собі заправки Коломойського. Також ми писали про те, що міська рада Дніпра остаточно виграла справу щодо аеропорту, який експлуатувала компанія Коломойського.Джерело

Залиште коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
пожалуйста, введите ваше имя здесь