Система ППО знищила 198 ворожих дронів, проте зафіксувала влучення 57 БпЛА та однієї ракети

Система ППО знищила 198 ворожих дронів, проте зафіксувала влучення 57 БпЛА та однієї ракети

У ніч на 16 липня Російські війська здійснили атакування з використанням 400 ударних безпілотних літальних апаратів типу Shahed та різноманітних безпілотників-імітаторів. Система протиповітряної оборони (ППО) знищила 198 дронів, а ще 145 було нейтралізовано за допомогою радіоелектронної боротьби (РЕБ). Проте вдалося зафіксувати влучення 57 БпЛА та однієї балістичної ракети у 12 різних місцях.

Джерело: командування Повітряних сил у соціальних мережах

Детальніше: Противник здійснив напад на Україну за допомогою балістичної ракети Іскандер-М з Криму, а також 400 ударних безпілотників типу Shahed та різноманітних безпілотників-імітаторів зі сторін напрямків: Шаталово, Брянськ, Курськ, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ – Російська Федерація, Чауда – територіальна оборона Криму (до 255 із них – “Шахеди”).

Основні напрямки нападу включали міста Кривий Ріг, Харків, Вінницю.

За попередніми даними станом на 08:30 ППО збила 198 ворожих безпілотників типу Shahed (разом з іншими типами БпЛА) на півночі, півдні, сході та в центральних регіонах країни.

Крім того, 145 дронів-імітаторів були знищені або подавлені за допомогою РЕБ у своїх локаціях.

Зафіксовано влучення однієї ракети та 57 безпілотників у 12 об’єктах, а також падіння зруйнованих дронів (частини уламків) у 2 місцях.

Повітряний напад було спроможно відбито завдяки дії авіації, зенітно-ракетних підрозділів, підрозділів РЕБ та безпілотних систем, а також мобільних вогневих груп сил оборони України.

 

 

 

 

 

Avatar photo
Журналіст "Podii.net"

Сидоренко Ю.

Події Новини - podii.net
Додати коментар

CAPTCHA ImageChange Image