35 жінок з Дніпропетровщини отримали звання «Мати-героїня»

Опубликовано в 

Ще 35 жінок з Дніпропетровщини отримали почесне звання «Мати-героїня». Відповідний Указ підписав Президент України Петро Порошенко, — повідомили в департаменті соціального захисту населення ДніпроОДА. 

«Загалом у 2017-му почесне звання присвоїли майже півтори тисячі багатодітних жінок України, 44 із них– з Дніпропетровщини, — зазначили в департаменті. —  Найбільше багатодітних матерів у Криворізькому районі – 12, та у Дніпрі – 6. Дві матусі мають по дев’ятеро діточок». 

Відзнакою нагородили жінок, які виховали до восьмирічного віку п’ять та більше дітей, створили всі умови для їхнього всебічного розвитку. Жінкам виплатили разову винагороду по 16 тисяч гривень.

У департаменті нагадали: багатодітні сім’ї мають право на першочергове отримання житла, 50 % знижки на комунальні послуги, додаткову оплачувану відпустку для одного з батьків.

Усього на Дніпропетровщині понад 2,5 тисячі матерів-героїнь.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Источник

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в vk
VK
Поделиться в odnoklassniki
OK
Поделиться в telegram
Telegram
Поделиться в whatsapp
WhatsApp
Поделиться в email
Email
 • Вторник
  0°C
  0°C
 • Вторник
  0°C
  0°C
 • Вторник
  0°C
  0°C
 • Вторник
  0°C
  0°C
 • Вторник
  0°C
  0°C
Курс наличной валюты

объявления

комментарии

logo-1.png

Днепр сегодня © 2016–2019.

Новости Днепра, люди, места, события. 

Редакция: podiinet@gmail.com

Все материалы защищены. Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя или указания ссылки на первоисточник.