На головну В Україні 3000 грн у листопаді: хто з українців отримає допомогу від держави

3000 грн у листопаді: хто з українців отримає допомогу від держави

0
3000 грн у листопаді: хто з українців отримає допомогу від держави

У Мінреінтеграції 1 листопада відкривають рахунок для підтримки евакуйованих громадян та мешканців звільнених територій. Про це повідомляє Дніпро Оперативний, посилаючись на прес-службу міністерства.

Допомогу планують надавати коштом донорів. Діти та люди з інвалідністю отримають екстрену разову виплату 3000 гривень. Для всіх інших передбачено допомогу у 2000 гривень. Гроші будуть передавати мешканцям Укрпоштою.

Розподілом грошей займуться військові адміністрації. Кошти надають мешканцям для придбання їжі, ліків, одягу, і навіть для евакуації, облаштування місць тимчасового проживання.

У звільнених населених пунктах місцевим органам влади доручено за тиждень зібрати інформацію про кількість мешканців та передати її представникам обласних військових адміністрацій.

Далі отримані відомості надсилають до Мінреінтеграції. Представники цього відомства разом із колегами з Міноборони затверджують список звільнених населених пунктів. За два дні гроші надсилають Укрпошті, яка здійснює виплати мешканцям протягом ще п’яти днів.

Щодо людей, які евакуюються з населеного пункту, інформацію про них збирають представники УЗ та повідомляють в Укрпошту.

Раніше ми повідомляли, що на біженців з України в Польщі чекають нові правилаДжерело

Залиште коментар

Будь ласка, введіть ваш коментар!
пожалуйста, введите ваше имя здесь