15, 30 або 100 тисяч: Резніков відповів, скільки отримуватимуть військові

Міністр оборони України Олексій Резніков прояснив, яку зарплату отримуватимуть військові. Залежно від місця розташування та виду виконуваних завдань, зарплати у ЗСУ становитимуть від 15 до 100 тисяч гривень, повідомляє “Дніпро Оперативний”.

«Ті, хто на нулі, вони отримували і будуть отримувати 100 тисяч грн. Ті, хто забезпечує бойове завдання трохи далі, але біля лінії фронту, будуть продовжувати отримувати 30 тисяч грн. Це буде визначатися командирами, хто знаходиться в тій, чи іншій лінії. 

Окремі підрозділи, наприклад артилерія, яка не стоїть на передку, але виконує завдання, або армійська авіація, або тактична, вони виконують бойові завдання і продовжать отримувати 30 тисяч або 100 тисяч грн, в залежності від того, де вони його виконують. ПВО також продовжить отримувати преміальні. 

На блокпосту боєць несе службу – пропорційно кількості дням він отримає 30 тисяч грн. 15 днів несе службу на блокпосту навіть в середині країни – 15 тисяч грн. На півночі вздовж кордону, вони теж виконують бойове завдання, але не в ризиковій зоні без бойового зіткнення – 30 тисяч грн. 

Якщо там раптом відбувається бойове зіткнення – рахується 100 тисяч грн», – сказав Резніков.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що голова ГУР України Кирило Буданов очолить Міністерство оборони.Джерело

Новини за темою

Вакансія

spot_img

Останні новини