Завдяки співпраці служби зайнятості та ТОВ «Агро-Овен» понад 50 осіб знайшли роботу

4 серпня 2017 року на території одного із найбільших ринкоутворюючих підприємств Магдалинівського району ТОВ «Агро-Овен» відбулась виїзна зустріч директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторії Кузнецової з директором аграрного департаменту компанії Юрієм Момотом, на якій були обговорені перспективи подальшої співпраці

В сучасних умовах підтримка роботодавця, а саме прискорення укомплектування кадрами – першочерговий акцент роботи служби зайнятості. Ефективними методами такої співпраці є семінари, наради, круглі столи, ярмарки вакансій, дні відкритих дверей, особисті зустрічі та інше.

4 серпня 2017 року на території одного із найбільших ринкоутворюючого підприємства Магдалинівського району ТОВ «Агро-Овен» відбулась виїзна зустріч директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторії Кузнецової з директором аграрного департаменту компанії Юрієм Момотом, на якій були обговорені перспективи подальшої співпраці.

Під час спілкування Вікторія Кузнецова акцентувала увагу на взаємовигідній співпраці підприємства та служби зайнятості, а саме забезпечення підприємства кваліфікованими працівниками за сприянням служби зайнятості. «Служба зайнятості виступає у ролі посередника у досягненні балансу інтересів держави, найманих працівників, осіб, які шукають роботу та роботодавців. Сьогодні ми пропонуємо широкий спектр наших послуг: від підбору кваліфікованих робітників відповідно до вимог роботодавця – до організації підвищення кваліфікації та навчання за робітничими професіями на базі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти ДСЗ», – підкреслила вона.

Юрій Момот презентував роботу підприємства та робочі місця. «Компанія є лідером виробництва високоякісних продуктів (свинини, яловичини, м’яса бройлерів, картоплі) на Дніпропетровщині та Україні: з лютого 1998 року колектив компанії працює на землі, в тваринництві, птахівництві, на власних переробних підприємствах. Компанія «Агро-Овен» завоювала лідерство в птахівництві, і залишається і укріплюється на цій позиції, входить в п’ятірку кращих в Україні. Підприємство постачає свою продукцію споживачам в багатьох регіонах України: Полтава, Київ, Дніпро, Каменське, Новомосковськ, Павлоград», – зазначив Ю.Момот.

Екологічно чисту, вирощену на відмінних чорноземах продукцію по достоїнству оцінив вітчизняний споживач, виправдуючи багатомільйонні інвестиції, вкладені «Агро-Овном» у впровадження новітніх інтенсивних технологій.

Роботодавцем заявлено вакансії: свинар, вантажник, завантажувач, підсобний робітник, забійник, водій автотранспортних засобів та інші.

І як результат зустрічі, під час відкритого діалогу між керівником Дніпропетровської обласної служби зайнятості та роботодавцем досягнуто домовленість, щодо проведення індивідуального навчання  за робітничими професіями на перспективну потребу ТОВ «Агро-Овен».

До відома, за 7 місяців 2017 року підприємством ТОВ «Агро-Овен» заявлено 65 вакансій, Магдалинівським районним центром зайнятості направлено та працевлаштовано 53 чоловіка. Один безробітний після закінчення стажування буде працевлаштований на дане підприємство з 8 серпня 2017року.

Новости по теме