У ДніпроОДА безкоштовно виступлять літературні зірки Гарік Корогодський та Орлуша

Епатажні, зухвалі, екстравагантні та неймовірно цікаві. У ДніпроОДА виступлять відомі літератори, які вражають. На велику сцену вийде письменник Гарік Корогодський та поет-сатирик Орлуша. Вони читатимуть уривки власних творів, спілкуватимуться із залом та роздаватимуть автографи. Участь у  кожному творчому вечорі безкоштовна, потрібно тільки зареєструватися онлайн. Про це повідомив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик.

«Вже цього тижня у Дніпрі пройде міжнародний Книжковий форум «Book Space». Частина масштабної події – творчі вечори Гаріка Корогодського та Орлуші у Дніпропетровській ОДА. Це одні із найбільш самобутніх зірок з тих, що виходили на сцену адмінбудівлі. З нетерпінням чекаємо гострих віршів та прози з гумором. Запрошуємо приєднатися всіх бажаючих, вхід – вільний», — зазначив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик.

Першим у ДніпроОДА виступатиме Гарік Корогодський – 28 вересня. Він – найекстравагантніший комерсант українського світу бізнесу. А ще – філантроп та письменник. Проза Корогодського  така ж яскрава, як і його вбрання. Вона змістовна та з почуттям гумору. 

29 вересня на сцену в ОДА вийде відомий російський поет-сатирик Орлуша. Його вірші – прямолінійні та гострі, приправлені «міцним словом». Російський митець на все має свою думку – критикує російське керівництво та гламурних зірок. А ще – пише про події в АТО та співає Гімн України. 

Творчі вечори стартуватимуть о 19:00. Місце зустрічі – пр. Олександра Поля,1. Участь безкоштовна, потрібно лише пройти онлайн реєстрацію. На Гаріка Корогодського – тут, на Орлушу – тут.   

Міжнародний Книжковий форум «Book Space» проходитиме 28-30 вересня. Детальна програма – за посиланням.

Поделиться ссылкой:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.