Старт Клубу «Компас» — підтримка постійного зворотного зв’язку із школярами Криворіжжя

За підтримки Дніпропетровського обласного центру зайнятості, в рамках співпраці з навчальними закладами міста, у Криворізькому міськрайонному центрі зайнятості  відкрили молодіжний клуб для школярів «Компас». Його основне завдання – допомога у професійному самовизначенні, побудові професійних програм, плануванні майбутньої кар’єри,  сприянні особистому саморозвитку

Для створення комфортної, неформальної атмосфери спілкування та підтримання постійного зворотного зв’язку із школярами Державна служба зайнятості впроваджує клубну роботу з молоддю.

Нещодавно за підтримки Дніпропетровського обласного центру зайнятості, в рамках співпраці з навчальними закладами міста, у Криворізькому міськрайонному центрі зайнятості  відкрили молодіжний клуб для школярів «Компас».

Головними завданнями роботи клубу є допомога старшокласникам у професійному самовизначенні, побудові професійних програм, плануванні майбутньої кар’єри, сприянні особистому саморозвитку.

Перше засідання клубу для дев’ятикласників  загальноосвітньої школи-інтернату №7 відкрив директор Криворізького міськрайонного центру зайнятості Ігор Вознюк.

Він розповів учням про промисловий потенціал Кривбасу, потреби місцевих роботодавців у робітничих та інженерно-технічних кадрах, зацікавленість ринкоутворюючих підприємств у підготовці та прийомі на роботу молодих спеціалістів, можливості реального працевлаштування та перспективи подальшого кар’єрного зросту у рідному місті.

«Щоб відповідати сучасним професійним стандартам та працювати з новітніми технологіями і модернізованою технікою, вам необхідно буде постійно навчатися, розвиватись, самовдосконалюватись», — зазначив І.Б. Вознюк.

Разом з фахівцем з профорієнтації Ларисою Настич учні обговорили власні майбутні професійні плани та наміри, проаналізували фактори, які впливають на вибір професії та інше.

В ході заходу школярі склали алгоритм вибору професії, переглянули папки з описами професій, розібрали  основні помилки, які допускаються під час професійного вибору, ознайомились із класифікацією професій за предметом праці, пройшли комп’ютерне експрес-тестування за методикою Є.Клімова та обговорили результати тестів.

Окремо випускникам презентували Інтернет – платформу державної служби зайнятості: «Профорієнтація та розвиток кар’єри» та розповіли про можливість  пройти тестування в он-лайн режимі. Діти скористались можливістю і прямо у клубі зареєструвались на ресурсі для проходження тестів самостійно.

По закінченню засідання клубу «Компас» його учасники отримали «Навігатори вибору професій» державної служби зайнятості з корисними порадами та підказками, які допоможуть юнакам та дівчатам у проходженні тестування та профорієнтаційному  самопізнанні.

Школярі поділилися своїми враженнями, отриманими у Клубі, заповнили «валізу корисних речей», які вони зможуть використовувати у подальшому професійному самовизначенні.

Поделиться ссылкой:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.