Служба зайнятості готуватиме багатопрофільних фахівців якісно нового рівня на навчальній базі ТОВ «Астра»

6 вересня 2017 року відбулася робоча зустріч директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторії Кузнецової з керівництвом ринкоутворюючого підприємства регіону – ТОВ «Астра» безпосередньо на виробничих потужностях компанії. За результатами зустрічі розроблено дорожню карту для організації навчання з приводу підготовки робітників за певними компетенціями відповідно до інноваційних технологій, що використовує у своєму виробництві підприємство

 

Наступним етапом у продовженні вже налагодженої та дієвої співпраці з ринкоутворюючим підприємством регіону – ТОВ «Астра» – стала робоча зустріч директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторії Кузнецової з керівництвом компанії безпосередньо на виробничих потужностях підприємства, що відбулася 6 вересня 2017 року. У зустрічі взяли участь заступник директора Дніпропетровського ОЦЗ Іван Шевченко, директор Дніпропетровського центру професійно – технічної освіти державної служби зайнятості Лариса Сидорчук, начальники  відділів обласного центру зайнятості.

Учасники ознайомилися з виробничою базою ТОВ «Астра», обговорили питання укомплектування підприємства працівниками шляхом організації професійного навчання на базі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти ДСЗ; розглянули можливості організації навчання слухачів за дуальною формою з використанням виробничих потужностей підприємства; розглянули можливості співпраці з міжнародними фондами.

Директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова інформувала, що служба зайнятості готова організувати навчання за необхідними підприємству професіями та компетенціями, зокрема, за дуальною формою навчання. «Саме навчання за такою формою сприяє швидкій адаптації працівників до робочого місця, умов виробництва та передових новітніх технологій, що застосовуються на підприємстві. Таким чином ми готуємо якісно нових та багатопрофільних фахівців, що відповідають вимогам роботодавців, які запроваджують європейські стандарти економічного розвитку вже сьогодні», – наголосила директор ОЦЗ.

Генеральний директор ТОВ «Астра» Володимир Тарабан позитивно оцінив багаторічну співпрацю зі службою зайнятості: «Достойні кадри треба виховувати, і в цьому велике значення мають спільні зусилля бізнесу та служби зайнятості. Ми із задоволенням надамо сучасну, оснащену навчальну базу нашого підприємства для організації навчання майбутніх кадрів. Сподіваюсь на подальший розвиток партнерських відносин щодо забезпечення підприємства кваліфікованими кадрами»,- сказав він.

За результатами зустрічі її учасники розробили дорожню карту для організації навчання стосовно підготовки робітників за певними компетенціями відповідно до інноваційних технологій, що використовує у своєму виробництві підприємство ТОВ «Астра».

 

Новости по теме