Понад 800 маленьких Дніпрян відвідали локацію служби зайнятості на міжнародному заході «Місто професій»

2 червня 2018 року у місті Дніпро відбувся наймасштабніший міжнародний  профорієнтаційний захід «Місто професій», в рамках якого діти різного віку ознайомились і спробували себе у різноманітних професіях, а представники Дніпропетровської обласної служби зайнятості  через ребуси,  пазли, цікаві профорієнтаційні ігри та завдання презентували дітям різноманітні професії та спеціальності, створили виставку найкращих робіт юних художників «Професія моєї мрії», а на «Профорієнтаційному дереві мрій» з’явились різнокольорові професійні мрії учасників

2 червня 2018 року у Дніпрі відбувся наймасштабніший міжнародний  профорієнтаційний захід «Місто професій». Ініціатором та організатором проекту виступає — міжнародний журнал Community Business Magazine. Метою цього проекту є продемонструвати дітям можливості дорослого світу. Щоб кожен міг вибрати в майбутньому не просто професію, а улюблену справу.

Цього року «Місто професій» відбулося у 70 містах України. За словами організатора, для дніпровського фестивалю було підготовлено сім тисяч «паспортів», а діти приймали їх у черзі культурно та ввічливо. Ідеолог національного проекту «Місто професій» Тетяна Люлька розповіла, що фестиваль організовується п’ятий раз, а його мета – показати дітям можливості дорослого життя, щоб кожен у майбутньому міг обрати не просто професію, а займатися улюбленою справою.

З самого ранку на території скверу біля Дніпропетровської облдержадміністрації було розгорнуто імпровізоване «Містечко Професій». На вході до містечка діти віком від 2 до 17 років реєструвалися і отримували свої «паспорти», після чого вони відправлялися на локації, де знайомилися з різними професіями та виконали певні завдання.

Сумлінні та старанні юні «працівники» за виконану роботу отримували заробітну плату, яку по закінченню заходу вони обмінювали на солодощі, іграшки та подарунки. Усі учасники мали змогу випробувати себе у ролі пожежника, поліцейського, лікаря, журналіста, стиліста, банкіра, криміналіста, кінолога та інше.

Кожен представник своєї галузі провів короткий майстер-клас, аби дитина мала можливість «приміряти» на себе професію, яка їй цікава.

У профорієнтаційному святі активну участь взяли представники Дніпропетровської обласної служби зайнятості. На затишній галявині розташувався мобільний центр зайнятості, у якому ще до початку свята гомоніли діти, цікавлячись запропонованими завданнями, та розглядаючи яскраве дерево мрій.

Використовуючи ребуси, пазли, цікаві профорієнтаційні завдання та ігри фахівці служби знайомили дітей з різноманітними професіями та спеціальностями.

На локаціях «Приміряй на себе професію» та «Майстри кухарської справи» дітлахи створили ажіотаж. Кожному хотілося побувати в ролі су-шефа: визначити на дотик крупу із закритими очима та  створити меню із трьох страв на запропоновану букву, одягти ляльку саме в ту професію, яка йому подобається.

На локації «Вернісаж професій» діти малювали професію своєї мрії і, відразу ж, фахівці служби зайнятості створювали виставку найкращих робіт юних художників.  Наймолодшому учаснику було лише два рочки.

Щоб визначити свої професійно важливі якості всі бажаючі пройшли експрес-діагностику. Цьогоріч багато дітей хотіли визначитись з майбутньою професією, адже більше 100 учасників пройшли експрес-діагностування. Одна з учасниць тестування,  десятикласниця Дарина, зазначила: «Завдяки  пройденому тестуванню, я впевнилася у вірності правильно обраного професійного шляху».

Після виконаних завдань на «Профорієнтаційному дереві мрій» діти залишали назву майбутньої професії. То ж, до кінця заходу дерево майоріло різнокольоровими професійними мріями учасників.

Батьки із задоволенням спостерігали за роботою дітей. В очах була і вдячність, і гордість за них, адже вони побачили свою малечу з іншого боку – самостійними, серйозними, відповідальними та ерудованими.

Загалом до локації служби зайнятості звернулося понад 800 дітей різного віку.

Подібні заходи вже змалку допомагають дитині знайти себе, та коли настане час обирати власну стежку у житті, цей досвід обов’язково стане у нагоді.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.