Понад 27 тисяч мешканців Дніпропетровського регіону отримали роботу завдяки службі зайнятості

 

У січні-травні 2018 року послугами служби зайнятості Дніпропетровської області скористались 74,9 тис. громадян, професійну підготовку пройшли понад 6 тисяч, 326 осіб з інвалідністю забезпечені робочими місцями, 35 безробітних стали підприємцями та започаткували власну справу за допомогою служби зайнятості

 

У січні-травні 2018 року послугами служби зайнятості Дніпропетровської області скористались 74,9 тис. громадян, з яких статус безробітного мали 53,8 тис. осіб.

За допомогою служби зайнятості отримали роботу 27,5 тис. осіб, з них працевлаштовано безробітних 19,5 тис. осіб. Рівень працевлаштування безробітних склав 36,2%. При цьому, кожна третя особа працевлаштована оперативно до надання статусу безробітного (8,0 тис. осіб, або 29,1% від загальної кількості працевлаштованих). Започаткували власну справу за рахунок отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю 35 осіб.

З початку 2018 року прийнято 343 рішення про виплату компенсації роботодавцям в розмірі єдиного внеску за працевлаштування безробітних на нові робочі місця.

Послуги з професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації за направленням служби зайнятості отримали 6,1 тис. безробітних. Рівень працевлаштування після закінчення профнавчання склав 91,6%.

З метою збереження та відтворення мотивації до праці, забезпечення тимчасової зайнятості, поліпшення матеріального становища безробітних у січні-травні 2018 року 7,9 тис. осіб були залучені до участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

З початку 2018 року видано 54 ваучера особам віком старше 45 років, які виявили бажання проходити перенавчання або підвищувати кваліфікацію за обраними спеціальностями чи професіями.

Особлива увага приділялась соціально незахищеним категоріям громадян, зокрема, молоді та особам з інвалідністю. Працевлаштовано 4,3 тис. безробітних, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Забезпечено робочими місцями 326 осіб з інвалідністю.

До відома, станом на 1 червня  2018 року: кількість актуальних вакансій в базі даних обласної служби зайнятості – 6,2 тис. од., крім того 2,4 тис. вакансій є актуальними за даними з інших джерел;кількість безробітних – 24,6 тис. осіб; допомогу по безробіттю отримують 19,9 тис. осіб; середньомісячний розмір допомоги по безробіттю у травні 2018 року склав 2683грн.; на одне вільне робоче місце претендує 4 безробітних.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.