Підприємство з іноземними інвестиціями підбирає фахівців через службу зайнятості

 

Про це стало відомо під час прес – туру, організованого Дніпропетровським обласним центром зайнятості  на  ТОВ «Маїсадур Семанс Україна», яке розташоване в с. Могилів Царичанського району. Представників ЗМІ вразило те, що на підприємстві створена висока культура виробництва, сучасні корпуси, імпортне обладнання та креативний дизайн комплексу, де працюють прості Українці

Нещодавно Дніпропетровський обласний центр зайнятості разом із  директором Царичанської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Ганною Плець, для представників ЗМІ провели «Прес – тур» на  потужному сучасному комплексі із виробництва та зберігання високоякісного насіння кукурудзи та соняшнику – ТОВ ”Маїсадур Семанс Україна”, яке розташоване в с. Могилів Царичанського району.

Учасників «Прес – туру»  гостинно зустріли представники роботодавця. На початку зустрічі директор з виробництва – Іаута  Марілена (громадянка Румунії) жваво спілкувалась із журналістами презентуючи діяльність ТОВ «Маїсадур Семанс Україна». «У 2010 році у с. Могилів Царичанського району було збудовано найсучасніший комплекс по виробництву насіння. У 2014 році компанія відкрила другу чергу сільськогосподарського комплексу по виробництву та зберіганню насіння кукурудзи, соняшника та ріпаку. Виробничі потужності заводу збільшилися у два рази», — розказала вона.

При спілкуванні зі ЗМІ директор з виробництва зазначила: «Лише за останні три роки прийнято близько 145 осіб, які прийшли до нас за направленням служби зайнятості. Я дуже вдячна за оперативну та якісну роботу по підбору кадрів фахівцям служби  зайнятості».

У свою чергу, директор Царичанської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Ганна Плець сказала: «Співпраця служби зайнятості з підприємством триває вісім років. Раді, що на території району функціонує таке потужне підприємство, з яким активно співпрацюємо багато років».  Також вона розказала, що проводяться ярмарки вакансій, дні відкритих дверей, презентації роботодавця та акцентувала, що за період співпраці за служба зайнятості працевлаштувала  до підприємства більше 300 осіб. «Шукачі роботи із задоволенням ідуть працювати на це підприємство, де створюються робочі місця за європейськими стандартами, гідними умовами та оплатою праці. Адже ми працюємо для людей, щоб люди  залишались і працювали на своїй рідній землі», — підкреслила Ганна Плець.

Колишня безробітна, а нині – спеціаліст з  підбору, забезпечення та використання персоналу Катерина Петречко розповіла, що завдяки службі зайнятості вона отримала роботу. На цьому підприємстві  вона  працює вже три роки і тепер, як спеціаліст з персоналу, тісно співпрацюючи зі службою зайнятості проводить добір кадрів.

Для того щоб фахівці служби зайнятості змогли якомога повніше розповісти про затребувані робочі професії тим, хто шукає роботу та  на власні очі знайомились із виробництвом Дніпропетровський обласний центр зайнятості  проводить  «Прес-тури» з представниками ЗМІ на  підприємствах області. Головна мета прес-туру Дніпропетровської обласної служби зайнятості – забезпечення  постійного обміну інформацією з представниками ЗМІ, для швидкого  реагування на зміни  потреб ринку Дніпропетровського краю.

До відома: Професії, в яких найчастіше виникає потреба на підприємстві: оператор конвеєрної лінії, водій автотранспортних засобів, водій навантажувача, адміністративний помічник.

Співпраця служби зайнятості з підприємством триває вісім років. Проводяться ярмарки вакансій, дні відкритих дверей, презентації роботодавця. За період співпраці  служба зайнятості працевлаштувала  до підприємства більше 300 осіб.

Поделиться ссылкой:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.