Нове життя з ароматом кави…

Саме так розпочалось нове життя приватного підприємця Володимир на Криворіжжі. Після 20 років служби у Збройних Силах України чоловік був змушений обирати мирну професію для себе, а завдяки службі зайнятості замислився над відкриттям власної справи. І у нього — все вийшло. На ринку послуг міста вже понад рік успішно працює кав’ярня «My coffee». «Служба зайнятості дала поштовх до нового, незвичного для мене життя – приватного підприємця», — говорить чоловік

 

Наше життя досить непередбачуване. Здається, все вже сплановано – родина, кар’єра та професійний шлях, аж раптом життя робить крутий поворот. І, ось ти знову стоїш на роздоріжжі: яку професію обрати, ким бути?

Перед таким вибором опинився і Володимир Чікір. Після 20 років служби у Збройних Силах України чоловік був змушений обирати  мирну професію для себе.

У липні 2017 року, у пошуках роботи, Володимир звернувся до Криворізького міськрайонного центру зайнятості. Відвідавши семінар «Як розпочати свій бізнес?», він вперше замислився над відкриттям власної справи. Психодіагностичне тестування показало високий рівень здібностей до підприємницької діяльності, що спонукало випробувати себе у новій якості.

Після написання та захисту бізнес-плану колишній військовослужбовець, учасник бойових дій отримав одноразову виплату допомоги по безробіттю і став підприємцем. У травні місяці у Кривому Розі відкрилась нова кав’ярня «My coffee».

Маленька, затишна, з оригінальним інтер’єром, розташована у багатолюдному місці, кав’ярня одразу привертає увагу. Можливість обрати собі каву до смаку — солодку або солону — і додати трохи Любові, Щастя та Удачі, змушує повертатися знову і знову. А приємний бонус – п’ята кава у подарунок – нікого не залишить байдужим. Також можна самотужки визначити, скільки кави Вам потрібно: міні, стандарт або максі – вибір за Вами.

«Служба зайнятості дала поштовх до нового, незвичного для мене життя – приватного підприємця. Я знайшов свою бізнес-ідею та втілив її в життя, а раніше навіть і повірити не міг, що у мене є підприємницькі здібності. Сьогодні я займаюсь улюбленим ділом, піднімаю настрій своїм клієнтам, а головне – маю роботу та дохід», — зазначає приватний підприємець.

Сьогодні Володимир активно працює на ринку послуг, досить успішно продовжує розпочатий бізнес і налаштований оптимістично.

Поделиться ссылкой:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.