Колишній учасник АТО став успішним підприємцем завдяки службі зайнятості

За сприяння П’ятихатської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості у житті колишнього учасника антитерористичної операції Анатолія почалася нова сторінка життя – отримавши одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, він розпочав власну справу по вирощуванню домашньої птиці

Головне завдання служби зайнятості — працевлаштування незайнятих громадян. Інформаційна, консультаційна та фінансова підтримка безробітних у започаткуванні ними власної справи дає результати – колишні безробітні стають успішними підприємцями.

Прикладом успішної самореалізації на ринку праці є історія демобілізованого учасника АТО Анатолія. За плечима — поранення в АТО, лікарня, реабілітація, і як наслідок, 3 група інвалідності.

З метою пошуку роботи він звернувся до П’ятихатської районної філії Дніпропетровського ОЦЗ за сприянням у підборі роботи. Зважаючи на проблеми зі станом здоров’я, Анатолій зазнав певних обмежень у виборі професії та виду діяльності. Перед ним постало важливе питання, як знайти роботу, яка доступна за станом здоров’я та буде приносити стабільний дохід. В нашого захисника виникла ідея започаткування власної справи по вирощуванню домашньої птиці.

«Завдяки центру зайнятості я прийшов у світ бізнесу підготовленим, — говорить Анатолій, – семінари і консультації спеціалістів допомогли скласти бізнес-план, який я успішно захистив та зареєструвався як приватний підприємець. Розпочав активну роботу по створенню приміщень для птахів (клітки, вольєри, загородки, інкубатори), закупівлю кормів та молодняка птиці».

Тепер, у житті колишнього учасника антитерористичної операції почалася нова сторінка життя, де його чекає здійснення мрії та зовсім інше – мирне життя.

Таким чином, стати приватним підприємцем нескладно, треба тільки повірити у себе, бачити мету, якої хочеш досягти. А служба зайнятості допоможе у досягненні задуманого.

Поделиться ссылкой:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.