Дніпропетровський ЦПТО ДСЗ здобув срібну медаль на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти 2019»

Опубликовано в 

У місті Київ стартували головні події освітньої галузі України – Десята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Дев’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu». У номінації «Формування інформаційно-цифрової компетентності як важливої складової розвитку інноваційної особистості» за конкурсну роботу на тему: «Забезпечення конкурентоздатності та мобільності дорослого населення на ринку праці через формування інформаційно-цифрової компетентності» Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відмічений срібною медаллю

У Київському Палаці дітей та юнацтва пройшли найбільші виставки освітніх, наукових і науково-технічних інновацій — Десята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Дев’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu

Дніпропетровську обласну службу зайнятості представив Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ).

Основна мета виставок – об’єднати учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості освіти, розвитку національних і міжнародних освітніх проектів і програм, сприяти встановленню ділових контактів, збагаченню досвідом, надати можливість презентувати інноваційні досягнення, напрацювання закладів освіти та наукових установ, продемонструвати педагогам і фахівцям сучасні засоби навчання, програми та рішення для вдосконалення освітнього процесу. Студентам, учням і їх батькам допомогти обрати майбутній фах, надати індивідуальні консультації щодо особливостей напрямів підготовки, можливостей навчання та працевлаштування в Україні та за кордоном.

Визначною подією першого дня стала нагорода Дніпропетровського ЦПТО ДСЗ срібною медаллю у номінації «Формування інформаційно-цифрової компетентності як важливої складової розвитку інноваційної особистості» за конкурсну роботу Центру на тему: «Забезпечення конкурентоздатності та мобільності дорослого населення на ринку праці через формування інформаційно-цифрової компетентності». Нагороду отримала директор Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Лариса Сидорчук.

Слід зауважити, що у 2018 році, на Дев’ятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», у номінації «Інноваційна модель сучасного закладу професійної (професійно-технічної) освіти в контексті освітніх реформ» конкурсна робота ЦПТО ДСЗ на тему: «Функціональна модель діяльності сучасного закладу професійно-технічної освіти як передумова ефективної реалізації освітньої реформи» була відмічена золотою медаллю.

Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в vk
VK
Поделиться в odnoklassniki
OK
Поделиться в telegram
Telegram
Поделиться в whatsapp
WhatsApp
Поделиться в email
Email

Оставьте комментарий

 • Четверг
  29°C
  20°C
 • Пятница
  22°C
  15°C
 • Суббота
  20°C
  13°C
 • Воскресенье
  22°C
  12°C
 • Понедельник
  26°C
  14°C
Курс наличной валюты
logo-1.png

Днепр сегодня © 2016–2019.

Новости Днепра, люди, места, события. 

Редакция: podiinet@gmail.com

Все материалы защищены. Запрещается копирование, распространение (в том числе путем копирования на другие сайты и ресурсы в Интернете) или любое иное использование информации и объектов без предварительного согласия правообладателя или указания ссылки на первоисточник.