21 лютого у Дніпрі відкриється фотовиставка газети «День»


21 лютого у Дніпрі відкриється фотовиставка всеукраїнської газети «День». Тематика ХХ Міжнародного конкурсу – «Фото першої шпальти». Дніпро стане першим містом, де презентують близько 200 найкращих знімків, на яких зафіксовані найважливіші події минулого року. У фотоконкурсі брали участь і професійні фотографи, і аматори.

«Вже третій рік поспіль у рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця» у нашому місті відбуваються дні «Дня». Ці виставки дуже популярні серед мешканців та гостей міста, на них завжди багато відвідувачів. Ми знаємо, що редакція наразі готує для міста особливий подарунок – свіжий випуск глянцевого додатку до газети «Маршрут №1», присвячений Дніпру. У ньому – про історію міста та плани розвитку», – зазначив керівник Художньої ради при міському голові Григорій Гельфер.

Відкриється виставка 21 лютого, о 16:00, у Музеї українського живопису (пл. Троїцька, 5А). Працюватиме вона до 14 березня. Вхід безкоштовний.

«Виставка газети «День» уже не перший рік розпочинається саме з Дніпра. Це місто, яке відіграє дуже важливу роль у житті всієї країни. Загалом позиція дніпровської міської влади, мера – це гарний приклад і для інших міст. Місцева влада не тільки сприяє організації фотовиставки, а й регулярно поповнює шкільні та масові бібліотеки міста-мільйонника книжковими новинками «Дня». Так, незабаром на полицях читалень поруч із іншими виданнями газети, що детально висвітлюють важливі події української історії, з’являться примірники книги «AVE. До 100-ліття Гетьманату Павла Скоропадського», – додав власний кореспондент газети «День» у Дніпропетровській області Вадим Рижков.

Читайте также:

Сегодня трамваи Днепра заканчивают работу раньше

В Каменском мужчина убил бабушку за телевизионный тюнер

Как оформить пособие на ребенка матери-одиночке в Днепре

Испортил настроение: в Днепре парень украл уличную гирлянду

Резонансное дело водителя-убийцы из Днепра снова будут рассматривать в Апелляционном суде

«Всем, что у меня есть — я обязан тебе», — мэр Днепра

8 марта в Днепре: будет ли в этом году официальный выходной

Яркая и почти прозрачная: в Днепре на Левобережном-3 появится новая многоэтажка

Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram.Источник

Поделиться ссылкой:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.