Дніпрян запрошують на допрем’єрний показ фільму «Кіборги»

Дніпрян запрошують на допрем’єрний показ художнього фільму «Кіборги». Як повідомила координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка, стрічку про відважних українських захисників можна побачити 28 листопада о 19.00. 

Фільм «Кіборги» – історія не про війну, а про сучасних героїв, які творять нашу нову Україну. Незважаючи на різницю у походженні та віці, їх об’єднала одна мета – захистити рідну землю від агресора.

«У фільмі ми хотіли показати силу духу наших героїв і наскільки було важливим їхнє бажання вистояти у цій війні заради створення нової вільної та щасливої країни», – розповів режисер фільму Ахтем Сеітаблаєв. 

Тривалість стрічки – 110 хвилин.

«Для того, щоб передати атмосферу донецького аеропорту, ми побудували декорації, які ідентичні справжнім розмірам колишнього аеропорту», – зауважила продюсер фільму Іванна Дядюра. 

Сценарій був написаний на основі інтерв’ю та численних консультацій від реальних АТОвців.

«П’ятеро головних героїв – це збірні образи, які були списані з реальних кіборгів. Серед героїв фільму є представники Збройних сил та добровольчого підрозділу, юний патріот і дорослий боєць, що не всидів на дивані перед телевізором. Так само було і в терміналі: там зустрічалися різні люди, для яких захист Батьківщини став справою честі», – зазначила сценарист фільму Наталя Ворожбит. 

Прем’єра фільму відбудеться у Києві у День Збройних Сил України, 6 грудня 2017 року. Проте дніпровський глядач побачить кінокартину вже 28 листопада.

«ДніпроОДА підтримує вітчизняне кіно, воно правдиве, а тому – нікого не залишає байдужим. На допрем’єрному показі «Кіборгів» у Дніпрі ми представимо світлини фотографа-АТОвця Олександра Шульмана та подбаємо про декорації у кіно-зоні. Вони – на військову тематику. Це допоможе перейнятися атмосферою фільму», – сказала координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка. 

Місце зустрічі – кінотеатр «Мост-кіно» о 19.00. Вартість квитків – 70 грн. Їх можна придбати на сайті або за телефоном 067 818 80 75. П’ять гривень з кожного квитка підуть на підтримку родичів загиблих бійців.

[embedded content]

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Источник